Menü
Yatılı Kur'an Kursu

Serhat Ulu Camii

Devam Eden İnşaatlar

Hoş Geldiniz
Misyonumuz; Toplumun dini ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacıyla İslam Dininin temel kaynaklarına dayalı doğru ve güncel bilgi ile toplumu din konusunda aydınlatmak, inanç, ibadet ve ahlak esasları ile ilgili işleri yürütmek ve ibadet yerlerini yönetmektir. Vizyonumuz; Ardahan'da İslam Dinine ilişkin her hususta referans alınan, en etkin ve saygın kurum olmaktır.
İlçe Müftüleri Toplantısı Yapıldı

İl Müftülüğümüz ile İlçe Müftülükleri arasında koordinasyonu güçlendirmek, yürütülen faaliyetlerde birlikteliği ve işbirliğini sağlamak, hizmette kalite ve verimliliği artırmak amacıyla her ay ilimizin farklı ilçelerinde düzenli olarak yapılan İlçe Müftüleri toplantısı, 8 Ekim Perşembe günü İl Müftülüğünde yapıldı. 

Geçici (Fahri) Kur’an Kursu Öğretici Sınavı

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında gerekli görülürse görevlendirilmek üzere Geçici (Fahri) Kur'an Kursu Öğreticisi Seviye tespit sözlü mülakatı 20/10/2015 Salı günü yapılacaktır. Konu ile ilgili Ardahan İl Müftülüğünün duyurusu aşağıya çıkarılmıştır. 

Diyanet İşleri Başkanı Sayın Prof. Dr. Mehmet Görmez’in Kurban Bayramı Mesajı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Kurban Bayramı'na ulaşmanın huzur ve sevincinin yaşandığını belirterek, İslam ümmetinin bir taraftan sevincin ve huzurun bayramını yaşarken diğer taraftan da acının bayramını yaşadığını ifade etti

ARDAHAN HACILARINI UĞURLADI

Ardahan’dan hacca gidecek olan 14 vatandaşımıza uğurlama programı yapıldı. 8 Eylül Salı günü sabah namazı sonrası saat 06.30’da merkez camii önünde yapılan programa bay, bayan hacı adayları ile onları yolcu etmeye gelen vatandaşlarımız katıldı. 

İlçe Müftüleri Toplantısı Yapıldı

 İlçe Müftüleri toplantısı 26.08.2015 çarşamba günü Göle İlçe Müftülüğünde yapıldı. İl Müftümüz Aytekin YILMAZ başkanlığında yapılan toplantıda gündem konuları üzerinde değerlendirmeler de bulunuldu. 

MİNİKLER BÜYÜK İŞ ÇIKARDI

22 Haziran 2015 Pazartesi günü açılışı yapılan ve iki ay boyunca Merkez ve ilçelerimiz de yaklaşık 3500 yavrumuza Eğitim Öğretim imkânı sunan Yaz Kur’an Kurslarımız da görev yapan Kur’an Kursu Öğreticilerimiz ve Öğrencileri, İl Müftülüğümüzün organizesiyle 13 Ağustos Perşembe günü Halk Eğitim Merkezinde Yaz K. Kursları Final programı düzenledi.

SAYIN VALİMİZ İNŞAATLARIMIZI GEZDİ

Sayın Valimiz Ahmet DENİZ, 11 Ağustos salı günü İl Müftümüz Aytekin YILMAZ ile birlikte yapımı devam eden Gürçayır Mahallesi mevkiinde ki 100 kişilik Yatılı Hafızlık Kursu ve Ardahan Üniversitesi Kampüs alanı içerisinde yer alan Hoca Ahmet YESEVİ camii inşaatında incelemelerde bulundu.

Kurbanlarımız kardeşlik için

Önemli Linkler
SÜRELİ YAYINLAR DİĞER LİNKLER LİNKLER
 

Esma ül Hüsna
40 Hadis
atatürk
İl Müftümüz

Namaz Vakitleri
Site Duyuruları

2015 YILI KURBAN KOMİSYONU KARARLARI []

2015 Yılı Kurban Komisyonu Kararlarını indirmek İçin


Cami Görevlileri Nakil Sınavı []

İl Cami Görevlisi Nakil Sınav Başvurusu Yardım Dökümanı İçin

2014 Çalışma Programı []

2014 Yılı Çalışma Programını İndirmek İçin

İndirmek İçin

Aylık Çocuk Dergisi

Diyanet Aylık Dergisi

Üye Girişi
Sayfa oluşturulma süresi: 0.05 saniye 1,313,913 Tekil Ziyaretçi